MODERN CHINESE CUISINE
Ул. Мечникова, 14/1
Пн - Вс с 12:00 до 23:00

+380 (67) 693 98 98
О НАС
Modern Chinese Cuisine - первый в Украине ресторан современной китайской кухни.
Волшебное место, где вы сможете почувствовать себя настоящим императором, отведав утку по-пекински.
А способность касаться вашего сердца по силам только традиционным димсамам.
Восточная лапша, непревзойденные вонтоны и это не конец истории.
Над інтер'єром ВАО працювала команда визнаних майстрів дизайну - YOD Design Studio. Архітектори надихнулися бамбуковим лісом та створили під стелейю інсталяцію з рейок, яка об'єднує зону лобі і бару.
У центрі основного залу знаходиться найдовший в Східній Європі ком'юніті стіл, над яким здійнявся під стелю велетенський дракон, що пірнає у воду. Інсталяція зібрана з тисячі керамічних частинок ручної роботи, кожна з яких символізує рибку коі. За легендою рибка, що піднялася до Врат Дракона по Жовтій річці, перетворюється на дракона. В інтер'єрі ці ворота символізує справжній водоспад в кінці залу.
Зал для приватних зустрічей має інтимний простір, що забезпечується завдяки біо-каміну, зручними кріслами та делікатним освітленням.
Завдяки повністю відкритій кухні, спостерігати за таїнством приготування страви можна з будь-якої зали ресторану через величезні панорамні вікна. Від етапу підготовки інгридіентів до видачі Шеф-КУХАРЕМ страви ви побачите, як кухарі чаклують над вашим замовленням.
Є дві вагомі причини піднятися на другий ярус ресторану. Тут варто повечеряти за «безмежним» латунним столом, який виходить за межи кімнати та закінчується десь під стелею головної зали ресторану ВАО. Також особливу увагу радимо звернути на інсталяцію «Обладунки воїна», що присвячена одній з найвеличнішіх та наймістичніших архітектурних групп у світі - Терракотовій Армії.
Left
Right
НАША КОМАНДА

Ектор Хіменес-Браво

Эктор родился и вырос в Колумбии. С самого детства благодаря маме у него появился интерес к кулинарии. Следуя зову сердца и любви к высокой кухне, Эктор получил с отличием диплом в кулинарной академии в Боготе.

Главное кредо Эктора «Следовать за своей мечтой, усердно работать и делать все так, чтобы вас запомнили».

За время проживания в Азии он очень вдохновился глубинной культурой и открыл ультрасовременный ресторан ВАО в Киеве.

Каждое блюдо представляем собой авторский шедевр Шеф-повара Эктора Хименеса-Браво.
ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
BAO
Киев, ул. Мечникова, 14/1
+380 (67) 693 98 98
Пн - Вс с 12:00 до 23:00